Taşınma Öncesi Hazırlık

Nakliyat Arıyorum olarak öncelikle taşınma aşamalarının ilki olan ekspert ve planlama işini yapıyoruz. Taşınacak eşya ve yerin durumuna göre detaylı bir inceleme yapılır. Bu incelemeler yeni taşınacağınız adres için de geçerlidir.

Yapılan incelemeler sonucun da taşınacak eşyanın hangi araç ve gereçler ile taşınacağı ve oluşabilecek sorunlara karşı alınması gereken önlemler hakkın da sizlere detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Oluşan şartlar sonucuna göre sizin taşıma işlemine onay vermeniz gerekmektedir.

Onay aşamasından sonra yardıma ihtiyaç duyacağınız konular da (abonelik sözleşmeleri, paketleme, paketleme malzemeleri v.b.) uzman personelimizden bilgi ve yardım talep edebilirsiniz.


Paketleme Aşaması

Taşınma konusun da en hassas ve önemli olan bölüm paketleme aşamasıdır. Yapılacak en ufak hata sizlere ciddi zararlar verebilir. Paketleme aşmaların da uzman ekibimiz eşyaların çeşidine göre paketleme malzemesi kullanmaktadır.

Firmamız beyaz eşyalarınızın de-montajı ve montajını ücretsiz olarak yapmaktadır. Mobilyalarınız ve montaj gerektiren bütün eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından yüksek hassasiyet ile paketlenir ve garantili olarak taşınma işlemini gerçekleştirir.

Paketleme esnasın da kullanılan malzemelerin önemi çok fazladır. Kullanılan malzemelerin kalitesi paketleme aşamasının en önemli bölümü olduğunu unutmayınız. Firmamız işine en uygun ve en kaliteli paketleme malzemeleri kullanmayı sizlere taahhüt etmektedir.


Araca Yükleme

Eşyalarınızın de montajı yapıldıktan ve paketleme aşaması bittikten sonra nakliyat araçlarına yüklenmesi işlemi başlar. Bu bölümde karşılaşılan en büyük problem ise yüksek katlar ve dar merdiven aralıklarıdır. Bu tür durumlar da uzman personelimiz büyük bir dikkat ve özveri ile eşyalarınızı aracın bulunduğu bölgeye nakleder.

Uygun şartlarda asansörlü taşıma yapılması şüphesiz çok daha faydalı olacaktır. Ama asansörlü taşıma işlemleri için sokak aralıklarının biraz daha geniş olması gerekmektedir. Bu durum için bizler ile görüşebilirsiniz.

Araç içi eşya yükleme önceliği ve araç içi eşya güvenliği firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalar istenilen adrese doğru yola çıkar.


Zamanın da Teslimat

Taşınma işlemleri özellikle büyük şehirler de yaşayanlar için zaman açısından en büyük problemdir. Özellikle istenilen zaman da işin bitmemesi ciddi maddi ve manevi sorunlar oluşturmaktadır.

Firma olarak sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti bizler için en temel görevdir. Sizlere nakliyat işinin başında söylenen ve anlaşılan gün ve zaman da taşıma işleminiz başlar ve yine söz verilen saatte işlem bitirilir.


Taşınmaya hazır mısınız? 0532 383 83 93 & İletişim Sayfamız

WhatsApp WhatsApp İletişim Hattı